::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

26 LIPCA 2015

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Jest to związane z wczorajszym wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

2. W najbliższym tygodniu przypada pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca sierpnia.

Zapraszamy na dodatkową Mszę świętą Kół Różańcowych w sobotę o godzinie 8.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 10.00.

W niedzielę odprawimy Nabożeństwo Eucharystyczne po Mszy świętej o godzinie 13.00.

3. W tym tygodniu w środę obchodzimy wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego Loyoli i w sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego - biskupa i doktora Kościoła.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

ARTUR JĘDRZEJ NACHYŁO - kawaler z parafii tutejszej i SYLWIA MAŁGORZATA LIMAŃSKA - panna z parafii św. Barnaby Apostoła w Warszawie. Zapowiedź druga.

RAFAŁ BARTOSIŃSKI - kawaler z parafii Św. Wawrzyńca w Warszawie i MAŁGORZATA KUBÓW - panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"