::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W związku z przypadającym dzisiaj tzw. "Dniem Papieskim " , przed kościołem są zbierane do puszek ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2.Rodziny z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę na godz. godz. 16.00.

3.Za tydzień będziemy przeżywać niedzielę misyjną i rozpocznie się tydzień misyjny. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na misje .

4.W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę.

5.Młodzież pragnącą przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy do zakrystii w celu zapisania się na przygotowanie.

6.W najbliższym tygodniu przeżywamy następujące obchody liturgiczne:

w poniedziałek - Św. Teresy od Jezusa , Dziewicy i Doktora Kościoła;

we wtorek - Św. Jadwigi Śląskiej