::Pismo Święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

27 LIPCA 2014

1. Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, błogosławimy pojazdy i ich kierowców.

2. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Obchody tych dni odbędą się bez zmian. Ich plan wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

3. Od 1 sierpnia od godziny 12.00 aż do końca dnia 2 sierpnia trwa odpust Porcjunkuli. Historia i warunki tego odpustu dostępne są na tablicy ogłoszeń lub na katolickich stronach internetowych.

Zapowiedzi przedślubne

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

GRZEGORZ JACEK CHOIŃSKI - kawaler z parafii Nawiedzenia NMP w Warszawie oraz BEATA AGNIESZKA ZALEWICZ - panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

MARCIN SOLIWODZKI - kawaler z parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie oraz AGNIESZKA MUSIAŁ - panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.

PIERWSZE DNI MIESIĄCA

I PIĄTEK MIESIĄCA - odwiedziny chorych po godz. 13.00 (zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii),

możliwość spowiedzi od godz. 17.30,

18.00 Msza święta, wystawienie Najświętszego sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

I SOBOTA MIESIĄCA - 8.00 Dodatkowa Msza święta z Kołami Żywego Różańca,

wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 10.00 i Litania Loretańska.

I NIEDZIELA MIESIĄCA - 13.00 Msza święta, a po niej Nabożeństwo Eucharystyczne.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"