::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

30 SIERPNIA 2015

1. W najbliższym tygodniu rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy uczniów, rodziców, dyrekcje, nauczycieli, pracowników szkół na Msze święte, w których poprosimy o błogosławieństwo w nowym roku pracy. Zostały one ustalone zgodnie z porządkiem pracy Szkoły Podstawowej nr 28, która znajduje się na terenie naszej parafii. Zapraszamy zatem w najbliższy piątek o godzinie 11.30 i 12.30. Na obydwu Mszach świętych poświęcimy przybory szkolne uczniom klas pierwszych. Będzie także możliwa spowiedź.

2. W najbliższym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca zgodnie ze zwyczajnym planem, który umieściliśmy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.W najbliższym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca zgodnie ze zwyczajnym planem, który umieściliśmy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. W najbliższym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca zgodnie ze zwyczajnym planem, który umieściliśmy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

3. Pierwsze po wakacjach zebranie scholi dziecięcej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 6 września, o godzinie 9.00. Zapraszamy dzieci, które już do scholi należą oraz te, które chciałyby do niej dołączyć.

4. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali do puszek ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

MAREK ROBAKOWSKI - kawaler z parafii tutejszej i MONIKA OKŁA - panna z parafii w Odrowążku. Zapowiedź druga.

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.

Pierwsze Dni Miesiąca

I CZWARTEK MIESIĄCA:

17.30 „Godzina Święta” – nabożeństwo Słowa Bożego.

I PIĄTEK MIESIĄCA:

13.00 Odwiedziny chorych. (zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii),

17.30 Możliwość spowiedzi,

18.00 Msza święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

I SOBOTA MIESIĄCA:

8.00 Dodatkowa Msza święta z Kołami Żywego Różańca, wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 10.00, Litania Loretańska.

I NIEDZIELA MIESIĄCA:

13.00 Msza święta, a po niej Nabożeństwo Eucharystyczne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"