::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

7 WRZEŚNIA 2014

1. Dzisiaj jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie NMP Bolesnej, we wtorek św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, w czwartek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży, a w sobotę wspomnienie Świętych Męczenników Koreańskich.

3. W następną niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.00 będą miały miejsce dwa wydarzenia:

w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie rodziców dzieci, które w naszej parafii przystąpią do I Komunii świętej;

w salce w teatralnej odbędzie się pierwsze spotkanie bielanek, na które zapraszamy serdecznie także dziewczynki, które chciałyby służyć Panu Bogu jako bielanki.

4. Bardzo serdecznie i usilnie zapraszamy do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Informacje i zapisy u pana organisty Tomasza.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"