::Pismo Święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

17 SIERPNIA 2014

1. W najbliższą środę obchodzimy wspomnienie św. Bernarda, w czwartek św. Piusa X, a w piątek NMP Królowej.

2. Przypominamy osobom, które chciałyby zamówić w naszym kościele intencje mszalne, a jest to trudne ze względu na pogrzeby, że w każdą środę i sobotę o godzinie 18.00 odprawiamy Msze święte zbiorowe. Msza święta w sobotę jest już, zgodnie z prawem liturgicznym, Mszą świętą niedzielną.

3. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Znajdziemy tam znicze, dewocjonalia, a przede wszystkim prasę katolicką, do której czytania serdecznie zapraszamy.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"