::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: SKLEPIK

IV NIEDZIELA ADWENTU

21 GRUDNIA 2014

1. W najbliższą środę, 24 grudnia, obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze święte, które zostaną odprawione o godzinie 7.00 i 8.00. Nie będzie Mszy świętej wieczornej.

2. W czwartek 25 grudnia obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą zwaną Pasterką, którą odprawimy o godzinie 0.00 (o północy). Następne Msze święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym, ale od godziny 8.30. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 7.00.

3. W tak zwany drugi dzień świąt, w piątek 26 grudnia, obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte odprawimy w porządku niedzielnym, również o godzinie 7.00. Oczywiście w tym dniu post nie obowiązuje. Taca z drugiego dnia świąt jest przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

4. Sakramentu chrztu świętego udzielimy w pierwszy i drugi dzień świąteczny na Mszach świętych o godzinie 13.00.

5. Spowiedź przedświąteczna jest możliwa podczas Mszy świętych porannych o godzinie 7.00 oraz wieczornych o godzinie 18.00.

6. W sklepiku parafialnym możemy się zaopatrywać w opłatki wigilijne, a także w świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

7. Przedświąteczny wjazd samochodem na teren cmentarza będzie możliwy do wtorku 23 grudnia włącznie.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"