::Pismo Święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

20 LIPCA 2014

1. W najbliższy piątek obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w następną niedzielę, po każdej Mszy świętej, pobłogosławimy przed kościołem pojazdy i ich kierowców.

2. W TYM TYGODNIU OPRÓCZ ŚW. KRZYSZTOFA PATRONUJĄ NAM: we wtorek, 22 lipca - święta Maria Magdalena, w środę, 23 lipca - święta Brygida, zakonnica i patronka Europy, w czwartek, 24 lipca - święta Kinga dziewica, w piątek, 25 lipca - święty Jakub Apostoł, w sobotę, 26 lipca - święci Joachim i Anna, rodzice Najświętszej Marii Panny.

POMOC

Z pewnością wielu naszych Parafian i Gości wie, że w wyniku tragicznego wypadku w czasie wykonywania swojej pracy, zginął nasz parafianin pan Zbigniew Jóźwiak, który osierocił pięcioro dzieci i zajmującą się nimi żonę. Dlatego, aby wspomóc tę rodzinę, ks. Proboszcz założył subkonto w Caritas naszej diecezji. Zachęcamy do pomocy w tej formie. Numer konta znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

CARITAS DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ

Tytuł wpłaty lub przelewu: "DLA RODZINY JÓŹWIAKÓW"