::Pismo święte :: Czytania :: Katechizm :: Mszał Rzymski :: Liturgia godzin ::

:: STRONA GŁÓWNA

:: CARITAS
:: SKLEPIK

III Niedziela Zwykła22 stycznia 2017

1.Dzisiaj w naszym kościele kazania głosi Ks. Roman Kot- Diecezjalny Moderator Kół Różańcowych. Ofiary, które złożymy na tacę zostaną przeznaczone na budowę nowej świątynii na warszawskim Tarchominie. Nasza parafia została wyznaczona do wspierania tego dzieła.

2.Dzisiaj po Mszy Św. o godz.10.00 dzieci z naszej parafii, zapraszają na jasełka pt."Pastuszek i Rozbójnik".

3.Kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie w czwartek - 26 stycznia na godz. 19.00.

4.W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać; - we wtorek - Św. Franciszka Salezego - Biskupa i Doktora Kościoła - w środę - Nawrócenie Św. Pawła Apostoła - w czwartek - Św. Biskupów- Tymoteusza i Tytusa - w piątek - Bł. Jerzego Matulewicza - Biskupa - w sobotę -Św.Tomasza z Akwinu- Prezbitera i doktora Kościoła

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK 23 STYCZNIA

ul.Samarytanka 1A, 3

Wizytę rozpoczynamy o godzinie 17.00

Przypominamy, że wtym roku do Wizyty Kolędowej zostało zaproszonych także dwóch księży posługujących w kościele drewnianym.

Te osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza w oznaczonym czasie będą mogły to uczynić w dwóch dodatkowych terminach - 24 bądż 25 stycznia. W celu umówienia wizyty prosimy zainteresowanych o zgłoszenie się do zakrystii.

PIERWSZE DNI MIESIĄCA

I CZWARTEK MIESIĄCA:

17.30 „Godzina Święta” – nabożeństwo Słowa Bożego.

I PIĄTEK MIESIĄCA:

13.00 Odwiedziny chorych. (zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii),

17.30 Możliwość spowiedzi,

18.00 Msza święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

I SOBOTA MIESIĄCA:

8.00 Dodatkowa Msza święta z Kołami Żywego Różańca, wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 10.00, Litania Loretańska.

I NIEDZIELA MIESIĄCA:

Nabożeństwo Eucharystycze na zakończenie Mszy Św. o godz.13. W Wielkim Poście połączone z Nabożeństwem Gorzkich Żali o godz. 17.15

SERDECZNIE ZAPRASZAMY