1. Jutro Msza Św. wieczorna zostanie odprawiona jako zbiorowa za zmarłych. Intencje możemy podawać w zakrystii.

2. Za tydzień na Mszy Św. o godz. 10:00 pożegnamy Ks. Dariusza Zająca, który został mianowany wikariuszem par. Św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim. Skorzystajmy z  możliwości podziękowania Panu Bogu za dar 5-letniej, ofiarnej posługi Ks. Dariusza w naszej parafii. Jego miejsce zajmie Ks. Mariusz Włodkowski, który zostaje przeniesiony z kościoła drewnianego. Przywitamy go w pierwszą niedzielę września.

3. W naszych modlitwach pamiętajmy o pątnikach, którzy pielgrzymują na Jasną Górę. Zachęcamy do włączenia się w pielgrzymkę duchowo.

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • We wtorek – święto Przemienienia Pańskiego
  • W czwartek – wspomnienie Św. Dominika, prezbitera
  • W piątek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • W sobotę – święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika