1. Dzisiaj obchodzimy w naszej parafii odpust ku czci Św. Wincentego. Zapraszamy  na sumę odpustową o godz. 11:30, połączoną z procesją eucharystyczną. Słowo Boże wygłosi ks. dr Sylwester Gaworek, dziekan dekanatu Praskiego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać przez cały październik o godz. 17:30. We wtorki i czwartki szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.

3. We wtorek, 1 października  otwieramy nową książkę intencji na rok 2025. Intencje zaczniemy przyjmować od. godz. 15:00 w kancelarii na plebanii. Prosimy o nieprzychodzenie wcześniej.

4. W najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się katecheza pod tytułem „Uczestnictwo we wspólnocie parafialnej”.

5. Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci i chrzestnych zapraszamy w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej na godz. 18:40.

6. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny.

7. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni października:

– w pierwszy czwartek – Msza Św. wieczorna w intencji powołań

– w pierwszy piątek – będziemy spowiadać od godz.17:15.

w pierwszą sobotę Msza Św. o godz. 8:00, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10:00 i pielgrzymka do Loretto.

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  • we wtorek – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła