1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10:00 w naszej parafii będzie miał miejsce piknik rodzinny. Zapraszamy na to spotkanie pełne radości i dobrej zabawy. Jest to okazja do odnalezienia się w parafii jako wspólnocie rodzinnej, gdzie można pobyć razem i w duchu świętowania przeżyć czas na zabawie, rozmowie i wymianie doświadczeń. Jest to również okazja do lepszego poznania się. Przewidziano wiele atrakcji. Szczególnie pomyślano o dzieciach, dla których zorganizowane jest wiele zabaw.

2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 15:00 do kościoła.

3. W piątek, 23 czerwca obchodzimy 18. rocznicę święceń biskupich Pasterza Diecezji biskupa Romualda Kamińskiego. Dziękując Bogu za Jego posługę wspierajmy ks. Biskupa gorącą modlitwą.

4. Na stronie internetowej naszej parafii w zakładce Eucharystia jest zamieszczona deklaracja zgłoszeniowa do I Komunii Św., która będzie miała miejsce w 2024 r. Prosimy o zgłoszenia do końca czerwca.

5. W niedzielę 2 lipca 2023 r. po wieczornej Mszy Św. w salce teatralnej naszej parafii zostaną zorganizowane konsultacje dla maturzystów dotyczące wyboru kierunków studiów. Konsultacji będą udzielać studenci oraz nauczyciele akademiccy warszawskich szkół wyższych.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W środę – Św. Alojzego Gonzagę, zakonnika
  • W sobotę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:

Mateusz Jakub Gwiazdowski – stanu wolnego z par. tut

Hanna Małgorzata Słupocka – stanu wolnego z par. Św. Kazimierza w Koszalinie

Zapowiedź druga

Jeżeli komuś byłyby znane przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi osobami, jest zobowiązany do powiadomienia o tym miejscowych duszpasterzy.